مبلمان اقساطی ویژه فرهنگیان و معلمان

فروش ویژه مبل بصورت اقساطی به فرهنگیان و معلمان گرامی در کلکسیون مبل آرش. اگر شما هم جزء دسته مشاغل فرهنگیان هستید و برای خود یا فرزندانتان قصد خرید مبلمان را دارید می توانید با مراجعه به کلکسیون مبل آرش براحتی مبلمان مورد نظر خود را با رنگ و سلیقه دلخواه به صورت قسطی خرید نمایید.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر بر روی مبلمان اقساطی در کرج کلیک کنید.

به  لازم بذکر است که خرید مبل اقساطی در کلکسیون مبل آرش بدون پیش پرداخت، با شرایط دلخواه شما، بدون نیاز به ضامن و وام، و فقط با چک کارمندی انجام می شود.

فروش اقساطی مبل ویژه فرهنگیان

شما فرهنگی عزیز می توانید مبل خود را انتخاب کنید، رنگ چوب و پارچه آن را مشخص نمایید و پرداخت آن را به صورت اقساطی انجام دهید. طرح خرید مبل قسطی در کرج توسط کلکسیون مبل آرش یک طرح نوآٖورانه بوده که در حال حاضر بسیاری از مجموعه ها با همین روش نیز اقدام به فروش مبل می کنند اما کلکسیون مبل آرش با در نظر گرفتن شرایط شما راه و مسیر را برای خرید آسان مبل برای شما همراه می سازد. پس شما معلم و فرهنگی گرامی اگر قصد خرید مبل داری حتما به کلکسیون مبل آرش سر بزنید. چون اینجا کلیه مبل هاش رو میتونی قسطی خرید کنی.

شرایط خرید مبل قسطی برای فرهنگیان

همونطور که در بالا هم بدان اشاره کردیم خرید مبل به صورت اقساطی در کلکسیون مبل آرش کرج، با شرایط آسانی همراه است. اگر چک کارمندی و یا چک صیادی دارید می توانید براحتی مبل خود را انتخاب کنید و بدون سود و کارمزد مبل خود را به صورت اقساطی تا ۱۲ ماه پرداخت بخرید.

دیدگاهتان را بنویسید

سه × 3 =