بهترین انتخاب برای خرید مبلمان در کرج

وقتی صحبت از خرید یک محصول با کیفیت آن هم مبل می شود باید دقت کرد که از کدام فروشگاه مبلمان با چه شرایط و خدماتی قصد خریداری سرویس مبل مد نظرمان را داریم. در این مطلب می خواهیم یکی از بهترین فروشگاه های مبلمان در شهر کرج و استان البرز را به شما معرفی کنیم.

در هنگام خرید مبلمان به چه نکاتی باید توجه کرد؟

بودجه ی شما معمولا مهمترین فاکتور در انتخاب اجناسی است که می خواهید خریداری کنید. اما باید توجه داشت که در خرید مبلمان بودجه ی بسیار کم شما را به سمت استفاده از مبل های بی کیفیت بازار می برد. برای اینکه این اتفاق رخ ندهد ما در اینجا لیستی را آماده کرده ایم تا شما بتوانید بر اساس این فاکتور ها بهترین انتخاب را جهت خرید مبلمان داشته باشید.

فاکتورهای اصلی انتخاب یک مبل با کیفیت:

  • از نظر جنس چوب دارای مرغوبیت مناسب باشد، معمولا بهترین جنس چوب راش است.
  • از نظر پارچه باید از پارچه های مرغوب و درجه یک استفاده شود.
  • از نظر نشیمن گاه باید از بهترین متریال که معمولا فوم سرد ترک هست استفاده گردد.
  • از نظر طراحی و متریال نگهدارنده و اتصالات باید از شرکتهایی با کیفیت کاری بالا استفاده کرد.

توجه داشته باشید مبل هایی که با فاکتورهای بالا ساخته می شوند اغلب دارای گارانتی 2 تا 3 ساله و همچنین خدمات پس از فروش 5 ساله می باشند.

چون مبلمان خانه جزء بخش هایی است که حداکثر هر 5 سال یکبار تغییر می کند باید در انتخاب مبل دقت زیادی کنیم که هم مبل خریداری شده به دکوراسیون منزل ما بخورد و هم اینکه مبل از نظر کیفیت و دوام قوی و محکم باشد.

ما اینجا می خواهیم کلکسیون مبل آرش را به شما معرفی کنیم.

 

اگر در کرج به دنبال فروشگاهی با تمام ویژگی هایی که دربالا بدان اشاره کردیم هستید یکی از تک ترین انتخابها کلکسیون مبل آرش خواهد بود.

این مجموعه که در بلوار چمران کرج واقع است با بیش از 60 مدل مبل آماده فروش بهاری در عید 99 می باشد. برای شهروندان کرجی ما پیشنهادات ویژه فروش نیز داریم و آن هم خرید به صورت اقساط بدون سود می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید انواع مبلمان و سرویس خواب با کلکسیون مبل آرش تماس بگیرید.

02632207641 امینی پور

دیدگاهتان را بنویسید

نوزده + 4 =