شرایط فروش مبل اقساطی در کرج عید ۱۴۰۳

شرایط فروش مبل اقساطی در کرج برای عید ۱۴۰۳ با بهترین موقعیت، تنوع بالا در کلکسیون مبل آرش کرج اعلام شد. شما تقریبا با هر شرایطی برای عید آماده شید. شما می توانید از این مجموعه کلیه مبلمان، سرویس خواب، میز ناهارخوری، کنسول، میز تلویزیون و سایر ملزومات چوبی منزل را با بهترین شرایط قسطی خریداری نمایید و در عید ۱۴۰۳ مبلمان و سرویس پوب جدید داشته باشید. اگر شما هم کرج زندگی می کنید و قصد خرید مبلمان برای شب عید دارید، می توانید با پس انداز پول خود، و با یک شرایط استثنایی مبلمان موردنظرتان را قسطی بدون سود و کارمزد خرید نمایید.

 

شرایط فروش مبلمان قسطی در کرج

ما با تحقیق بازار سعی کردیم برای کرجی های عزیز شرایط ویژه و البته ساده ای برای خرید مبلمان قرار دهیم. این شرایط بسته به اینکه شغل شما آزاد باشد یا دولتی متفاوت خواهد. پس برای آشنایی با شرایط مبل قسطی در کرج با ما همراه باشید.

اقساط بلند مدت در خرید مبلمان

مهمترین فاکتوری که ما در شرایط فروش قسطیمون قرار دادیم این هست که اگر اقساط مبلمان تا ۲۰ ماه باشد هیچ سود و کارمزدی روی مبالغ اقساطی لازم نیست بپردازید. این عالیه، چون شما می تونید با خیال راحت مبلمان موردنظرتون رو خرید کنید.

پیش پرداخت کم در خرید قسطی مبل در کرج

فاکتور مهم بعدی این هست که شما می توانید با کمترین پیش پرداخت در کرج مبل بخرید. یعنی بین ۲۰ تا ۳۰ درصد فاکتور را نقدی پرداخت کنید و مابقی رو می تونید با ۲۰ ماه قسط بدون سود و کارمزد پرداخت کنید.

خرید مبل اقساطی با چک و سفته

ضمانت پرداخت اقساط برای افراد در شغل های آزاد و دولتی متفاوت است.

اگر دسته چک صیادی دارید می توانید با آن نسبت به تسویه اقساط مبلمان اقدام کنید. اگر هم دسته چک ندارید، می توانید از سفته استفاده کنید. البته کسانی که سفته به جای چک می دهند، باید مبالغ را هر ماه برای ما واریز کنند. و البته یک ضامن چک دار که در کرج باشد و معتبر باشد معرفی کنند.

دیگه شرایط از این راحت تر. کارمندها هم با همون دسته چک کارمندیشون می تونن خرید کنند.

خرید مبل در کرج بصورت قسطی با هر شرایطی

کلکسیون بازار مبل کرج کلکسیون مبلمان آرش با شرایط اقساطی مبلمان در کرج
کلکسیون بازار مبل کرج کلکسیون مبلمان آرش با شرایط اقساطی مبلمان در کرج

ما آماده ایم شما را با هر شرایطی که دارید به مبلمان موردنظرتان برسانیم. پس برای خرید مبلمان قسطی در کرج همین حالا اقدام کنید.

کلکسیون مبل آرش یکی از بزرگترین بازار مبل کرج با دو طبقه ۸۰۰ متری واقع در بلوار چمران آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

9 + 14 =